top of page

O mnie

Doradca klienta Bydgoszcz

Nazywam się Remigiusz Małdoch i jestem odpowiedzialny za doradztwo w zakresie usług światłowodowych firmy Netia SA
Nasza infrastuktura pozwala na dostęp do internetu światłowodowego o prędkości nawet do 1000Mb/s oraz bogatej oferty telewizji. Zawierając umowę ze mną zyskują Państwo:

- Szybki montaż (nawet do 24h!)
- Specjalną ofertę przygotowaną pod Państwa budynek 

- Opiekę lokalnego przedstawiciela przez cały okres trwania umowy
- Możliwość skomponowania oferty wg Państwa upodobań 

- Możliwość złożenia zamówienia nawet 3 miesiące przez planowanym podłączeniem!

Mogą Państwo złożyć u mnie zamówienie oraz poznać szczegóły ofert. Zachęcam do kontaktu pod nr 887 846 284 lub pod adresem mailowym: Remigiusz.maldoch@przedstawiciel.netia.pl

Untitled_edited.jpg
INFO: Informacje
IMG_1614_edited.jpg

Inwestycje w Osiedla Deweloperskie

Netia nie tylko modernizuje do standardu światłowodowego swoją tradycyjną sieć - co pozwala na oferowanie nielimitowanego dostępu do internetu o prędkości nawet do 1 Gb/s – ale też współpracuje z wieloma deweloperami w całej Polsce, przyłączając nowe osiedla do nowoczesnej  sieć telekomunikacyjnej. Co roku nasza sieć pojawia się w kilkuset nowych budynkach (inwestycjach deweloperskich), czyli kilkudziesięciu tysiącach nowych mieszkań w całej Polsce. W ostatnich latach mniej więcej co trzecie nowobudowane mieszkanie w wielorodzinnych inwestycjach deweloperskich jest wyposażone w światłowód od Netii.
Nowe osiedla, w których mieszkańcy mogę skorzystać z super szybkiego dostępu do internetu i usług multimedialnych od Netii znajdują się w niemal wszystkich aglomeracjach i stolicach województw oraz wielu innych miastach.

INFO: O nas
LOGO_edited_edited_edited_edited_edited.jpg
INFO: Obraz
bottom of page